ارتباط با ما درباره ما قوانین سایت مركز دانلود ورود به سايت   برترين‌ها گالري اطلاعيه‌ها ليست قيمت
به نام خالق
مجموعه طراحي و چاپ باتيس از سال 1387 کار خود را در صنعت چاپ کشور آغاز نمود . این مجموعه از همان سال های آغازین با تکیه بر تجربه ی طولانی مدیریت مجموعه در زمینه ی طراحی و چاپ و نگاه متفاوت آن به این صنعت ، با رویکردی خلاقانه ، ضمن ایجاد تغییر در برخی ساختارهای اجرایی عرصه چاپ ، مانند ایجاد تحول و نو پردازی در بسته بندی ارائه ی خدمات چاپ و نو آوری در طراحی ، به سرعت جای خود را در بازارهای کشور باز نمود و مورد استقبال مشتریان قرار گرفت .
مجموعه طراحي و چاپ باتيس با پشتوانه ی مدیران و پرسنل سخت کوش ، در راستای گرایش های نو اندیشانه ی خود ، از سال 1390 برای اولین بار در ایران ، پس از انجام تحقیقات علمی در بازار و ایجاد گروه حرفه ای انفورماتیک دراین شرکت ، با راه اندازی سایت اینترنتی الو باتیس ، شرایط سفارش آنلاین را برای مشتریان خود ایجاد نمود که این طرح به سرعت با موفقیتی بزرگ روبرو شد .
بدین ترتیب حجم تماس های تلفنی جهت سفارش و تحویل خدمات این مجموعه به اندازه قابل توجهی کاهش یافت و میزان ایاب و ذهاب در این بخش عملا به صفر رسید .
مجموعه طراحي و چاپ باتيس افتخار دارد که راهگشای ارائه ی طرح های سفارش آنلاین در عرصه ی صنعت چاپ بوده و به عنوان عاملی محرک در میان اهالی این صنف ، از اینکه شاهد افزایش تعداد موسسات مختلف با فروش آنلاین در دنیای چاپ می باشد بسیار خرسند است .
همیشه منتظر اتفاق های خلاقانه و جدید از این مجموعه باشید .
باتیس در همین نزدیکی ، با یک اشاره به ما بپیوندید .

1391© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مركز طراحي و چاپ باتيس می‌باشد، و هر گونه كپي برداري بدون مجوز پيگرد قانوني دارد